Інфраструктура

Подалі від метушні у центрі подій

Вдале географічне розташування є вагомою перевагою. Завдяки великій кількості розгалужених маршрутних потоків транспорту, вчасно зможете дістатися до потрібного Вам місця в Києві.

Інфраструктура міста Вишневе досить різноманітна і недоліку в елементах соціальної та комерційної структури не існує. У місті працюють школи та дитячі садки, салони краси і сервіси побутових послуг, місця громадського харчування та фітнес центри. У 10 хвилинах від комплексу розташовані великі торгівельні центри та супермаркети, такі як «Епіцентр», «Метро», «NOVUS», «Ашан», «Магелан», «Край», а також Столичний ринок. В перспективі відкриється найбільший в Україні ТРЦ «Respublika».

По сусідству з комплексом «Черрі Таун» розташовані:

  • Супермаркети «Фора» і «Рибний Світ»;
  • Ресторан «Борщ-Бургер»;
  • Магазин флористики «Камелія»;
  • Кафе японської та італійської кухні;
  • СТО, і автомобільні мийки;
  • АЗС та автосервіс «КЛО».

Транспортна доступність

Поряд з комплексом знаходиться зупинка громадського транспорту, з якої на маршрутному таксі або рейсовому автобусі, всього за 3-5 хвилин можна доїхати до Києва і за 10-15 хвилин до однієї з найближчих станцій метро: «Теремки»; «Іподром»; "Виставковий центр"; «Житомирська»; «Академмістечко». Лише в 20 хвилинах їзди знаходиться Центральний Залізничний Вокзал «Київ- Пасажирський», а на відстані 4 км розташований сучасний міжнародний аеропорт «Жуляни». Інфраструктурною перспективою для житлового комплексу «Cherry Town» є те, що в двох зупинках від комплексу заплановано будівництво однієї зі станцій Київського метрополітену – Подільсько- Воскресенської гілки.

Близькість до столиці надає масу переваг для жителів комплексу та найголовніші з них - життя в тихому й спокійному місці і одночасно можливість розвиватися, вдосконалюватися і досягати успіху в мегаполісі.