1-кімнатні

2-кімнатні

3-кімнатні

Однокімнатні квартири

Життя за містом: кращий вибір

Заміське життя набирає популярність. Життя в столиці насичена метушнею і швидкістю, навколо несприятлива екологічна обстановка, пробки і загазованість. Багато людей починають замислюватися над таким придбанням, як однокімнатна квартира недалеко від Києва у спокійному і затишному місці.

Забудовники не випадково обрали місцем для зведення ЖК «Черрі Таун» м Вишневе. Дане місто є супутником міста Києва, має відмінне місце розташування, яке дорівнює 2 км від столичного кордону. Вишневе є самим заселеним пунктом в Київській області, і більшість будівельних компаній вибирають саме його.

ЖК «Черрі Таун» створений для життя, яке наповнене комфортом. Ви можете купити однокімнатну квартиру в Києві і відчути задоволення від проживання в районі з чистою екологією. Це місце буде ідеальним для молодих сімей, які бажають виховувати дітей в тиші і затишній обстановці, відпочивати на природі і насолоджуватися чистотою навколишнього повітря.

Переваги покупки однокімнатної квартири в передмісті Києва

Вартість однокімнатної квартири в Києві аналогічна ціні нерухомості за містом. При цьому, за аналогічну вартість, вам представлені 1 кімнатні квартири в новому будинку, з поліпшеним плануванням і в екологічно чистому районі. У ЖК «Черрі Таун» над територією працювали ландшафтні дизайнери, навколо території розташовуються паркові зони, будуються навчальні установи, дитячі сади, мережа супермаркетів та інші об'єкти інфраструктури.

Переваги ЖК «Черрі Таун»:

  • Огороджена територія комплексу;
  • Екологічно чисте повітря;
  • Ігрові майданчики для дітей;
  • Паркові зони;
  • Місця для вигулу домашніх тварин;
  • Різні фітнес-центри, салони краси та інше.

Варто відзначити, що крім доступної ціни і високої якості, ви купуєте житло, розташоване недалеко від Кільцевої дороги, що дозволяє вам без зайвих проблем діставатися до столиці на роботу, або в інший пункт. В даний час від ЖК відправляються 15 різних маршрутів до Києва.

Продаж однокімнатних квартир в ЖК «Черрі Таун» вже відкрита. Якщо ви бажаєте придбати сучасну нерухомість в комфортному мікрорайоні, недалеко від столиці, зателефонуйте нам по телефону. Наші фахівці детально проконсультують вас про новий ЖК, познайомлять з будинками і квартирами, а також нададуть відповідь на всі ваші запитання.