1-кімнтатні

2-кімнтатні

3-кімнтатні

Двокімнатні квартири

Купівля нерухомості поблизу Києва

Столичне життя пригноблює своєю активністю і перенаселеністю. Навколо багато машин, що утворюють пробки і загазованість навколишнього повітря. Безліч сімей, які дорожать своїм здоров'ям і комфортом, хто не наважується купити двокімнатну квартиру в Києві, а шукають доступне житло в його передмісті.

Ми пропонуємо вам придбати житло неподалік від столиці України, у місті Вишневе. Там ведуться будівельні роботи ЖК "Черрі Таун". Це місто славиться чистотою повітря, великою кількістю зелених зон і наближеністю до Києва. Дістатися до місця роботи, або в інший пункт не складе труднощів. Новий мікрорайон знаходиться на відстані 12 км від центру міста і 2 км від столичного кордону.

ЖК "Черрі Таун" зводиться для далекоглядних людей. У ньому є все те, що необхідно для комфортного життя. Особливо даний район приваблює молодих сімей з дітьми. Тут батьки можуть займатися вихованням своїх дітей в здоровій та екологічно чистій атмосфері, відпочивати на природі, де немає машин і суєти.

Переваги життя в передмісті

Якщо подивитися на план 2 кімнатної квартири, ви помітите покращене планування. Здаватися житло буде "під декоративну обробку". Вам буде необхідно лише постелити підлогове покриття, зробити декоративну обробку поверхонь, а також встановити елементи сантехніки, розетки і вимикачі. У квартирах встановлюються металеві двері, індивідуальне опалення і панорамні енергозберігаючі вікна.

2 кімнатна квартира в ЖК "Черрі Таун" за вартістю ідентична з квартирою в спальному районі міста Києва. Однак, ви за таку ж ціну купуєте нове житло в екологічно чистому районі з розвиненою інфраструктурою.

Крім того, що за проектом активно ведеться будівництво шкіл, дитячих садків, фітнес-центрів, супермаркетів та інших об'єктів, до переваг даного району можна віднести:

  • Огороджена територія комплексу з системою відеоспостереження і пропускною системою по електронним ключам;
  • Благоустрій території велося за допомогою ландшафтних дизайнерів, і детально продуманий кожен елемент комплексу;
  • Парковки для автомобілів;
  • Неподалік розташовується зупинка громадського транспорту, що дозволяє досить швидко дістатися до центру Києва;
  • На території присутні дитячі ігрові майданчики;
  • Безліч зелених зон навколо комплексу забезпечують чисту екологію.

Купуючи житло в ЖК "Черрі Таун", ви можете бути впевнені в тому, що ваша 2 кімнатна квартира буде вигідним фінансовим вкладенням в умовах швидкорозвиваючогося району.

Продаж 2 кімнатних квартир вже розпочався. Ви можете задати всі ваші запитання по телефону. Наші фахівці оперативно вас проконсультують, відповівши на всі ваші запитання, пов'язані з придбанням нерухомості в новобудові.